Senin Sayende “YÜCE ATAM”
İki kişinin birbirinin gözünü oymadan bir araya gelmeyi beceremediği bu topraklarda, onca insanı bir araya getirip silah ordu dahil her şeyi yoktan var edip o mücadeleyi efsanevi şekilde kazandın..

Vaktiyle elde etmiş olduğu bütün kazanımları zevk ve sefahat içinde tüketmiş olan hasta bir imparatorluktan gencecik ve en büyük düşmanlar dahil bütün dünyanın hayranlığını kazanan mucizevi bir devlet yarattın..

ATATURK

ATATURK

Adımızın, Hristo, Mary, John değil de Ahmet, Mehmet, Ayşe olması nimetini bize bahşettin…

Nüfus kağıdımızda İslam yazabiliyor, camilerimizden senin ve arkadaşlarının verdiği efsanevi mücadele sayesinde ezan sesleri bütün yurtta yükselebiliyor..

Seni bazılarıyla kıyaslamak cehalet ve gafleti içinde olan bir takım zavallı beyinlere rağmen bugün 10 Kasımlarda hala arkandan MİNNET, SEVGİ ve ÖZLEM ile gözleri sulanan hatta hüngür hüngür ağlayan on milyonlarca sevenin ve takip edenin var..

Şu anda “rahat uyu” demek isterken ellerimiz yazamıyor.. Ama inşallah ve mutlaka bu millet de gelişimini tamamlayarak, senin çizdiğin ve saptırılmak istediği medeniyet yoluna geri dönecektir..

Değişimin, gelişimin kaderi bu milletin de silkinip uyanmasını sağlayacak ve senin buyurduğun gibi gerçek “muasır medeniyetler” seviyesine ulaşacaktır.. Bütün “dış ve iç engellere” rağmen…

27.08.2013
Editör

Kaynak: turkiyeinternette.com  sitesinden izinli olarak

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code