Serhat şehrimiz Kars hakkında nefis bir video

by Bilgi Akkuş Hunca | Cuma, Ağu 2, 2013 | 143 viewsBu yazıda ülkemizin en önemli doğu illerinden biri olan Kars’tan bahsetmek istiyoruz kısaca.. Lütfen cittaslow Seferihisar ile “NE ALAKA” diye düşünmeyin. Zira bu sitede Seferihisar’ımızdan başka güzel yerlerinden de bahsedeceğiz yurdumuzun..

Bu yazımızda Kars’ı seçmemizin nedeni de Twitter arkadaşımız değerli Armağan Portakal ve eşi Fatih Portakal’ın birlikte yaptıkları bir video tanıtım çalışması Kars’ ile ilgili.. Bu videoyu Twitter’ da görüp Youtube’da seyredince çok hoşumuza gitti ve sizlerle paylaşmak istedik..

Fatih Bey’in çok doğal, samimi ve akıcı anlatımı ve Armağan Hanımın güzel çekimi birleşince insanın hemen gidip göresi geliyor Kars’ı adeta…

Bu arada, Fatih Bey önemli noktalara da dikkat çekerek ilgilileri uyarıyor.. Örneğin, değerli tarihi binalara pimapen pencereler takılması gibi akıl almaz garabetleri bile özellikle vurguluyor.. Mesela, Atatürk’ün ebat olarak birebir tek heykelinin bulunduğu parkın giriş kapısının zincirli olması gibi keza inanılmaz bir garabeti de göstermeyi ihmal etmiyor..

En iyisi siz bu güzel videoyu kendiniz izleyin.. İzleyin ki Kars’ın ne kadar değerli fakat bunun karşılığını bulamamış bir ilimiz olduğunu kendi gözlerinizle görün..

Sorumlu kim peki diye sorarsanız eğer, onun da cevabı apaçık ama yine de kendiniz karar verin deriz..

Değerli Armağan Portakal ve Fatih Portakal’a KOCAMAN teşekkürler…

02.08.2013
Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code