Sertab Erener kendinden 18 yaş küçük gitaristle evlendi
SERTABTürkiye’ye tek Eurovizyon birinciliğini kazandırarak kariyerinde çok önemli bir hamle yapan ve ülkenin gerçekten de saygın icraatçı kadın şarkıcıları arasında yer alan SERTAB ERENER bir başka önemli adım daha atarak kendisinden 18 yaş küçük bir delikanlı ile evlendi.

Esasında bunun fazla bir haber değeri olmaması gerektiğini düşünmekle birlikte, tipik bir “çöküş” sendromuna iyi bir örnek olarak görmek de gerekiyor diye düşünüyoruz, doğrusu..

Ülkenin aydınlık yüzünün “vaktiyle” sevgisini kazanmış bir yetenekli şarkıcı ve modern, düzgün bir insan kısa bir süre içerisinde nasıl oldu da kendini çok seven takdir eden belirli bir dünya görüşüne sahip insan kitlesine – ne olduğu tahmin edilebilen nedenlerle – ters düşebildi? Ne için, Türkiye’de milyonlarca insana ızdırap veren bir yönetimin neredeyse propoganda yüzü haline gelmesine ramak kaldı ve kendisini gerçekten de seven büyük bir izleyici kitlesini kaybetti.. ?

Aynı Erener daha sonra 18 yıllık sevgilisi, müzik partneri ve can dostundan ayrıldı – ki hepimizin başına gelebilecek olan bir olay canımız yandığında… ve sonra da kendisinden 18 yaş küçük bir delikanlı ile nikah masasına oturdu .. Nikahı da Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soye3 bizzat kıydı .. (kaynak: medya)

Evet magazin basını ifadesiyle “ünlü” şarkıcı gönlünü Can Bonomo’nun gitaristi Emre Kula’ya kaptırmış. 50 yaşındaki Sertab Erener ile 30 yaşındaki Kula, Bonomo’nun 13 Ocak’taki konserinde tanışmış. Kısa sürede arkadaşlıkları aşka ve neeticede evliliğe dönüşmüş.

Son derece doğaldır ki, herkes istediği herkesle evlenebilir, yalnızca insan olarak sahip olduğu haklar hasebiyle… Ama şunu da pas geçemiyoruz ki bir kadının kendinden 18 yaş küçük bir adamla evlenmesi de pek de olağan bir durum değil, doğrusu… Allah Erener’e kolaylıklar versin bundan sonrası için diyoruz… Bundan sonraki yolculuk pek de kolay görünmüyor gibi..

Editör

Like it? Share it!