Published On: Per, Kas 1st, 2018

Sevin Pastanesi – Seferihisar’da Pastane, Unlu mamuller, Poğaçalar ve Pastalar
Sevin Pastanesi - Seferihisar'da Pastane, Unlu mamuller, Poğaçalar ve Pastalar

Sevin Pastanesi: Seferihisar’da Pastane, Unlu mamuller, Poğaçalar ve Pastalar – Seferihisar’da pastalari tatlı veya tuzlu mamuller ve özellikle ev poğaçası almak istiyorsanız SEVİN PASTANESİ tavsiye edilir.

Nereden biliyoruz? Zira biz özellikle ev poğaçası dediğimiz ürünleri ve tuzluları genellikle oradan alıyoruz. Gerçekten de hem temiz hem de lezzetli yapıyorlar.

Son olarak mekanlarını da ciddi şekilde genişlettiler. Bir arkadaşınızla oturup çay kahve eşliğinde kurabiye, poğaça veya pastanızı vs yiyebilirsiniz keyifle.

Bizden önermesi sizden denemesi (her zaman olduğu gibi). Neticede karar da size ait.

ADRES şöyle: Nejat Hepkon Caddesi  No 21 A POSTANE karşısı.
Telefon: 0232 – 743 41 19 veya 0505 * 351 04 59

 Bir yorum bırakabilirsiniz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


 

EMET KAPLICALARI - AYRINTILI BİLGİ İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

 

Anadolu’da kaplıca deyince aklımıza Bursa, Eskişehir, Afyon gibi şehirler gelir genellikle. Fakat bu doğal kaynakların en güzelleri Kütahya’nın EMET ilçesinde bulunmaktadır. Buradaki kaplıcaların romatizma, cilt hastalıkları, mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, böbrek taşları, kadın hastalıkları ve ağrılı hastalıklara şifa için önerildiği bilinmektedir.

Burada açık termal ve yarı olimpik kapalı havuzlar, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, kafeterya, kır kahvesi, çay bahçesi, spor alanları mevcuttur.

Burada, Osmanlı Hamamı, Yeşil Kaplıcalar Hamamı, Kaynarca Hamamı gibi tesisler mevcuttur.