Seferihisar Sığacık’ta çok keyifli yeni bir mekan hizmete girdi: “4 Element” Kafe Pansiyon
ELEMENT-KAHVALTI-050616-1

BÜYÜK RESIM İÇİN TIKLAYIN

Gün geçmiyor ki Sığacık’ta yeni bir mekan açılmasın.. Malum insanlar oldukça yoğun teveccüh gösteriyorlar sakin şehir Seferihisar’ın bu “tatil” semtine .. Kafeler, pansiyonlar, pastaneler  vs birbiri ardısıra geliyor yağmur gibi..

Tabii bunlardan hangileri kalıcı olacak daha şimdiden söylemek zor ama bir tanesi var ki Sığacık Kaleiçi’ne h.çşüphesiz yeni bir hava getirdi bile; 4 ELEMENT Kafe Pansiyondan bahsediyoruz.. Konum olarak 133 sokakta bu işletme ve çok güzel bir bahçe içinde..

Çok huzurlu bir ortamda yani gürültü patırtıdan uzak bir şekilde enfes bir kahvaltı yapabiliyorsunuz..

Arka planda insanı hiç rahatsız etmeyen hoş bir hafif müzik eşliğinde (caz bile olabilir) sevdiklerinizle sohbet ederken, şarabınızı yudumlayabiliyor ve Deniz Bey’in (yönetici) bizzat kendi elleriyle hazırladığı yiyeceklerden atıştırabiliyorsunuz.. Hatta İspanyol mutfağının en ünlü çeşitlerinden olan ve Hülya Hanım’ın (işletmeci) bizzat yaptığı TAPAS denilen yiyecekleri de burada tadabiliyorsunuz…

ELEMENT-TAPAS

TAPAS – B RESİM İÇİN TIKLA

Pansiyonun 4 adet sade ve şık odası mevcut ..

Öyle görülüyor ki (abartısız) 4 ELEMENT çok kısa bir sürede bu yörede yaşayıp “KALİTE” ve düzgün insan arayan kişilerin bululma noktası olacak. Zira burada gerçekten de “TİCARET” DENİLEN faaliyet 2. planda.. Önemli olan yani birinci planda ise İNSANI MUTLU ETMEK geliyor … (Hiç abartı olmadığını gelince göreceksiniz)

4 ELEMENT WEB SAYFASI

Like it? Share it!