Published On: Per, Kas 30th, 2017

Sinemalarda yepyeni bir komedi filmi: Gülse Birsel’den “Aile Arasında”


Komedi dünyasında üretilen film ve dizilerin kraliçesi Gülse Birsel yepyeni bir filmle karşımızda. İlk izlenim ve yorumlara bakıldığında Birsel yine müthiş başarılı bir çalışma sunmuş bulunmakta. Ayrıca filmdeki oyuncular da alanında en başarılı olanlardan .. Filmle ilgili kısa bilgi ve fragman aşağıda… En iyisi en kısa sürede gidip izlemek 🙂

Aile Arasında (Gülse Birsel)

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

Oyuncular: Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar, Gülse Birsel
Senarist: Gülse Birsel
Müzikler / Besteci: Jingle Jungle
YapımcıNecati Akpınar
YapımBKM Film
Türk dağıtımcıMars Dağıtım

FİLM FRAGMANIBir yorum bırakabilirsiniz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


 

EMET KAPLICALARI - AYRINTILI BİLGİ İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

 

Anadolu’da kaplıca deyince aklımıza Bursa, Eskişehir, Afyon gibi şehirler gelir genellikle. Fakat bu doğal kaynakların en güzelleri Kütahya’nın EMET ilçesinde bulunmaktadır. Buradaki kaplıcaların romatizma, cilt hastalıkları, mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, böbrek taşları, kadın hastalıkları ve ağrılı hastalıklara şifa için önerildiği bilinmektedir.

Burada açık termal ve yarı olimpik kapalı havuzlar, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, kafeterya, kır kahvesi, çay bahçesi, spor alanları mevcuttur.

Burada, Osmanlı Hamamı, Yeşil Kaplıcalar Hamamı, Kaynarca Hamamı gibi tesisler mevcuttur.