Tanju Çolak B.Başkanlığına aday adayı oluyor
Duyduk duymadık demeyin. AKP’nin yeni bombası Tanju Çolak AKP Urla Belediye Başkan aday adayı oluyor.

Urla’ya AKP İlçe Başkanı Tarkan Bakırlı’nın kardeşinin düğününe katılmak için  gelen eski futbolcu  ve adından futbolculuğundan da fazla konularda söz ettiren Tanju Çolak açıklamada bulundu.

Çolak:  “Amacım Urla’ya hizmet etmek. Burada benim için önemli olan Urlalıların güvenini, sevgisini kazanmak. Burada Urla için yapacağımız işler bir takım işi olmalı. Urlalılar bana güvenirse başaramayacağımız hiçbir şey olamaz. Bugüne kadar tam olarak adaylığımı açıklamamıştım. Ailemin onayını da aldım. Kararım AKPi Urla Belediye Başkanı aday adayı olmam yönündedir. Kararımı da öncelikle ilçe yönetim kurulu üyelerimize açıklıyorum. 1 Ekim’de başlayacak aday adaylığı süreci için dosyamı hazırladım ve bu demokratik süreçte dosyamı İlçe Başkanlığına teslim edeceğim. Urla’ya en iyi hizmeti verebilme konusunda da kendime güveniyorum” dedi.

Şu anda bilindiği gibi Urla’nın  CHP’li Belediye Başkanı Selçuk Karaosmanoğlu. Bakalım, Tanju çolak’ın aday adaylığı yaşadıkları gibi mi sonuçlanacak. İzleyip, göreceğiz.

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code