Tarkan Seferihisar’da

by Bilgi Akkuş Hunca | Çarşamba, Eyl 11, 2013 | 140 viewsBirazdan konser başlayacak… Herkes heyecandan kıpır kıpr… Yaşlısı genci.. kadını çocuğu.. Bu adam hakikaten çok seviliyor.. İşin ilginç tarafı bu satırların yazarı da konswer alanından canlı yazıyor ve hayatında ilk defa seyredecek onu..

Şimdilik ilk canlı resimi yükleyelim bakalım..

Biz de bekliyoruz heyecanla

tarkan

tarkan

KONSER BAŞLIYOR

Evet, Tarkan büyük bir “HAVA” ile çıktı.. Her yer rengarenk.. Işıklar yanıp sönüyor..

Kabul etmek gerekir ki gerçekte bir STAR.. Tabii Türkiye şartlarında..

Bu arada sa-tadyum da bayağı dolmuş vaziyette..

Kerata bayağı iyi iletişim kuruyor seyirciyle..

Bir kaç tane resim, biraz video çekiyoruz.. Birkaç şarkı dinledikten sonra daah da kalabalıklaşmadan ortalık eve doğru yollanıyoruz..

Zira insanlar hala gelmeye devam ediyor..  Tabii orada kalanlar da tempo tutup birlikte şarkı söylemeye…

İşte böyle bir gece.. Velhasıl, Seferihisar’da Tarkan rüzgarı esmiş oluyor.. Bütün Ege’den gelen sevenleriyle..

KONSERDEN

Seferihisar Belediyesi Kurtuluş Günü kutlamalarında sahne alan Megastar Tarkan, “Doğa Sensin” konserinde şarkılarını 30 Bin kişiyle birlikte söyledi.

Seferihisar Belediyesi ve Doğa Derneği işbirliğiyle Seferihisar Orhanlı Köyü’nde yapımı devam eden Doğa Okulu kurucularından olan Megastar Tarkan, 4 Eylül Çarşamba günü İstanbul Harbiye’de bir konser gerçekleştirmiş ve gelirini Doğa Okulu’na bağışlamıştı.

Tarkan, Seferihisar Doğa Okulu konserlerinin ikincisini ise Seferihisar’da ücretsiz halk konseri olarak gerçekleştirdi. İzzet Gül Stadyumu’nda gerçekleşen konseri yaklaşık 30 Bin kişi izledi.

BAŞKANLA SARMAŞ DOLAŞ

Sahneye çıkarak Tarkan’a ebru sanatı uygulanmış doğal taştan yapılan plaket hediye eden Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’i Tarkan sahnede sarılarak karşıladı. Birbirlerine uzun süre sarılan Megastar ve Başkan Soyer izleyiclerden büyük alkış aldı. Sahnede bir konuşma yapan Başkan Soyer; “Bu  umudu, mutluluğu, gururu bize yaşatan dünyanın en yüce gönüllü, en mütevazi, en büyüleyici doğa savaşçısı, doğa aşığı ve sanatçısı Tarkan’a, tüm Seferihisarlılar adına minnettarlığımızı, şükranlarımızı sunuyorum.
Megastar Tarkan artık bizim Megahemşerimiz. Bu plaket sadece bir anı değil, Seferihisar’ın, Seferihisarlıların gönüllerinin anahtarıdır. Seferihisar’ın bütün kapıları Tarkan’a  sonuna kadar  açıktır. Tarkan’la birlikte çıktığımız bu yolculukta ilk adım Doğa Okulunun kuruluşuydu. Emin olun ki bu yol arkadaşlığı her daim sürecek ve onu daha çok içimize alacağız,  ortak projelerle, birlikte iz bırakmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

Sefeerihisar’dan sevgilerle

11.09.2013
Editör

tarkanb

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code