Tunç Soyer aday olacak mı?
Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’in aday olup olmayacağı merakla bekleniyor.

Seferihisar adaylığını düşündüğünü ve göreve devam etmek istediğini yakın çevresi ile paylaşan Soyer’, genel merkez’den gelecek habere göre adaylığı ı koyacak gibi görünüyor.

Seferihisar’a kayda değer pek çok hizmet veren Tunç Soyer’İn aday olmasını halk büyük bir istekle bekliyor.

tunc-soyerCHP’nin verdiği sürede Seferihisar adaylığı için başvuruda bulunmayan ve İzmir büyükşehir belediye başkanlığı için görev bekleyen Tunç Soyer,  Aziz Kocaoğlu’nun İzmir adayı olarak açıklanmasının ardından “hiçbir yere başvuru yapmadım, genel merkez ne görev verirse yaparım” açıklaması yapmıştı

Bu gelişmelerin ardından CHP’li yöneticiler Tunç Soyer’in Seferihisar adayı olacağından emin görünüyorlar. Aziz Kocaoğlu’nun da başvurusunu tarih geçtikten sonra yaptığını, bunun Tunç Soyer içinde geçerli olacağını iddia ediyorlar.

Bekleyip, göreceğiz. İsteğimiz Sayın Soyer’in adaylığı koyması ve Seferihisar halkına eksik kalan hizmetleri tamamlamak için görevine devam edebilmesidir.ferihisar adaylığını düşündüğünü ve göreve devam etmek istediğini yakın çevresi ile paylaşan Soyer’in kulağı hala genel merkezden gelecek haberde. Genel merkezin verilen sürede adaylık başvurusu yapmayan Soyer’le ilgili nasıl karar vereceği merakla bekleniyor.

 

 

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code