Tunç Soyer İzmir Belediye Bşk adayı olacak mı?

Seferihisar’ımızın başarılı Belediye Başkanı Tunç Soyer’ile ilgili haberler dolaşmaya devam ediyor basında.. Kendisinin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olma olasılığı ile ilgili olarak..

Nitekim  CHP’de İzmir’ ile ilgili çalışmaların sürdüğü ve burada mevcut başkan Aziz Kocaoğlu ile Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’in ismi üzerinde ağırlıklı olarak durulduğu bildiriliyor.

TUNÇ SOYER
TUNÇ SOYER

Bir de CHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray ile Alaattin Yüksel’in adı da kulislerde konuşuluyor. Diğer taraftan, İzmir’de İzmir Milletvekili Birgül Ayman Güler ile eski milletvekillerinden Canan Arıtman da adaylığını resmen açıkladı.

Biz bu haberleri duyunca Seferihisar sakini olarak bir taraftan gurur duyuyoruz ama diğer taraftan da üzülüyor ve endişeleniyoruz doğrusu..

Zira Sayın Soyer’in Seferihisar için yapacağı daha çok şeyin olduğuna inanıyoruz. Bu yarışmanın ortasında takım değiştirmesine çok üzülürüz doğrusu.. Ayrıca bunun kendisi için de oldukça büyük bir risk olduğunu ve kurtlar sofrasına katılmak için sakin şehirde biraz daha güçlenmesinin uygun olacağına inanıyoruz..

Velhasıl, bizi bırakma Sevgili Soyer.. Bu bölgenin sana ihtiyacı var.. Başladığın işi yarım bırakma..

Sevgilerle

18.10.2013
Editör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code