Yayınlandığı Tarih: Pts, Eki 1st, 2018

Tunç Soyer İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığına yeşil ışık yaktı
 

TUNÇ SOYER
Aziz Kocaoğlu’nun 2019 yerel seçimlerinde aday olmayacağını açıklamasının ardından Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer adaylıkta gönlü olduğunu belirten açıklamalar yaptı. Tunç Soyer bu konuda şunları söyledi:

“Bütün CHP’li belediye başkanlarının, CHP’ye gönül vermiş insanların, herkesin büyük bir aşkla ve şevkle yapacağı bir görev olur. Bu nedenle mutlaka talibi çok olur. Ama genel merkez adaya karar verecek. Nasıl değerlendirirlerse onları bekleyeceğiz”.

Dolayısıyla öyle görünüyor ki çok muhtemelen gelecek dönemde Seferihisar başka birilerine emanet olacaktır, Soyer’in yerine. Umalım ki yeni gelecek kişinin vizyonu da sakin şehirin bugüne kadar yapmış olduğu ileri hamleleri kavrayacak ve daha da ileri götürebilecek kapasitede olsun.

Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Editor dedi ki:

    Bizce de yakışır, ama oralar tabii Seferihisar’dan daha da zordur (ve de Allah korusun tehlikeli). Hayırlısı olsun, diyelim.

Bir yorum bırakabilirsiniz

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code