Tunç Soyer’e sosyal medyadan destek
Büyükşehir Belediye Başkanlığı için kulislerde adı geçen Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’e sosyal medyadan destek geldi. ‘’Tunç Soyer Lütfen’’ ve #tunçsoyer adıyla açılan sayfalarda Başkan Soyer’in görevi süresince hayata geçirdiği projelere yer verildi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun göreve devam etmemesi halinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na hazır olduğunu dile getiren  Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’e sosyal medyadan destek geldi.

Hem Facebook hem de Twitter üzerinden birinin yada birileri tarafından açılan ve gönüllülerinin oluşturduğu sayfalara Soyer’i sevenler de destek verdi. 3 Aralık’ta açılan Facebook sayfası kısa sürede iki bini aşkın takipçiye ulaşırken, Türkiye’de hemen hemen herkesin kullandığı Twitter’da da ‘#TunçSoyerLütfen’ etiketiyle Başkan Soyer’in yaptığı icraatlarla ilgili bilgiler paylaşıldı.

Facebook üzerinde paylaşılan fotoğraflarda ise, ‘’CHP’ye çağrımızdır: Biz İzmir’de simide gevrek, çekirdeğe çiğdem, başkana Tunç Soyer diyoruz. Dilimizden, halimizden, gönlümüzden anlayacak yürekli bir başkan istiyoruz. Vizyonu geniş bir kent için, İzmir için Tunç Soyer Lütfen!’’ denildi.

İşte o twitlerden bazıları..

twitter-soyer

 

twitter-soyer1

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code