Urla’da yaz etkinlikleri başlıyor…
URLA-YAZ-ETKINLIKSonunda URLA SANAT SOKAĞI 2015 yaz etkinlikleri başlıyor..

URLA Sanat Sokağı Yaşatma ve Kalkındırma Derneği öncülüğünde ve de Urla Belediyesi’nin de destekleriyle, URLA 2015 yılı yaz etkinliklerinin en önemli halkası olan GECE PAZARI 12 Haziran’da açılıyor…

Cuma ve Cumartesi olmak üzere haftanın 2 günü SANAT SOKAĞI’nda kurulacak olan PAZARA eminiz ki hem Urla’da yaşayan insanlarımız ve hem de özellikle İZMİR ve diğer çevre yerleşim birimlerinden büyük rağbet gösterecek ziyaretçiler için çok güzel deneyimleri ve yaşanmışlıkları da beraberinde getircektir…

Tabii URLA’nın sanat ve kültür olarak da çevredeki diğer yöresel pazarlara kıyasla oldukça önemli bir öözelliği mevcut; İnsanlar SIĞACIK PAZARI’nda olduğu gibi büyük ölçüde boğazlarını düşünerek gelmiyorlar buraya. Urla Pazarı’nda SANAT “ben de varım” diyebiliyor.

Burada sanat eserleri, hediyelik eşyalar, tekstil ve daha birçok ürünlersergilenecek ve meraklılar da beğendikleri ürünleri satın alabilecekler daha önce olduğu gibi.

Pazar ve katılımla ilgili bilgiler aşağıdadır. Bu önemli etkinliğin düzenlenmesinde büyük emeği geçen başta OZAN ISKIR olmak üzere platform yöneticilerine bu vesileyle naçizane takdir ve teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

EDİTÖR

KATILIM VESAİRE BİLGİLERİ

YAZ SEZONUNDA HER HAFTA CUMA VE CUMARTESİ GÜNLERİ 17:00 -24:00 SAATLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN URLA SANAT SOKAĞI ETKİNLİKLERİNDE ÜRÜN SATIŞI İÇİN AÇILACAK STANTLARDA YER ALMAK İÇİN SON BAŞVURU TARİHİ 12.HAZİRAN 2015 DİR.

BAŞVURULARIN URLA BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜNE YAPILMASI RİCA OLUNUR. AYRINTILI BİLGİ ALMAK İSTEYENLER 0532 363 26 27 NUMARALI TELEFONDAN OZAN ISKIR’ ı VE 541 880 00 48 NUMARALI TELEFONDAN ENDER ÜLGER ‘ İ ARAYABİLİRLER.

 

Like it? Share it!