Yaratıcı Yazarlık Merkezi’nin adı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyaretiyle birlikte Attila iLHAN Yaratıcı Yazarlık Merkezi oldu
YARATICI-KKProgramlandığı üzere CHP’nin değerli Genel Başkanı  Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU ilçemizdeki (Seferihisar) Yaratıcı Yazarlık Merkezini ziyaret etti.

KK Seferihisar Belediyesi’nin bu önemli eseri ve teşebbüsü hakkında övgü dolu sözler kullandı ve özetle şunları söyledi;

“Her zaman söylüyorum CHP’li belediyeler ilklerin belediyeleridir, örnek projelere imza atarlar. İşte burada görüyoruz Seferihisar Belediyemiz çok güzel bir tesis inşa etmiş. Attila İlhan’a duyulan saygı açısından da son derece önemli.

Yaratıcı yazarlarımız buraya gelecekler, oturacaklar, konuşacaklar, düşünecekler ve yazacaklar. Sadece bizi değil gelecek kuşakları da aydınlatacaklar. Buradan bütün yazarlara, çizerlere, sanatçılara sevgilerimizi, saygılarımızı ve şükranlarımızı sunuyoruz. Onlar bu ülkenin geleceğinin, demokrasimizin, düşünmemizin güvencesidir, bizlere öz güven veren insanlardır onlara her zaman şükran duyacağız.”

YARATICI-KK-2Böylece merkezin adı da Sayın Başkan’ın önerisine uygun olarak Attila İlhan Yaratıcı Yazarlık Merkezi şeklinde değişmiş oldu.

Emeği geçenlere ve bu arada değerli ziyareti için Sayın Genel Başkan’a da teşekkürlerimizi sunuyor, burada çok faydali çalışmalar yapılacağına yürekten inanıyoruz.

 

Like it? Share it!