Published On: Cum, Ara 29th, 2017

Yılbaşı geliyor… Seferihisar’da hangi mekanda 2018 yılını kutlayalım?


Bir yılı daha acısı tatlısıyla geride bırakıyoruz… Hiç şüphesiz ki ülkemiz de ciddi sıkıntılar ve tahmin edilmeyecek boyutta şaşkınlık ve endişe yaratan günlerden geçti… Neyse biz yine de yeni yıl için en iyi dileklerimizi iletelim ve “Seferihisar’da Yılbaşı Nerede Kutlanır?” diye düşünenlere yardımcı olmak için nezih bir mekanın ismini verelim sizlere…

Bu mekan Sığacık’ta “4 ELEMENT BUTİK OTEL” ... Mekanın işletmecisi Ayla Hanım 2018 yılına birlikte girmek isteyenler için güzle bir program hazırlamış ve biz de sizlerle bunu paylaşıyoruz burada.

Seferihisar'da Yılbaşı Nerede Kutlanır?

SIGACIK, Yılbaşı Kutlaması – SakinSehirSeferihisar.com

 

Programın en güzel sürprizi bu bölgede yaşayan çoğumuzun tanıdığı Ali Kuter ve onun nostaljik müziği… Ayrıca, Ayla Hanım’ın hazırladığı menü de şimdiden iştah açıyor adeta…

MEKANIN RESMİ WEB SAYFASI: sigacikkafepansiyon.com

Ne diyelim? Bizden haber vermesi seçim ise sizlerden… Biz şimdiden sağlıklı mutlu bir yıl dileriz 2018’de… ve hiç şüphesiz ülkemiz için de hayırlı olmasını….

 
 

EMET KAPLICALARI - AYRINTILI BİLGİ İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN

 

Anadolu’da kaplıca deyince aklımıza Bursa, Eskişehir, Afyon gibi şehirler gelir genellikle. Fakat bu doğal kaynakların en güzelleri Kütahya’nın EMET ilçesinde bulunmaktadır. Buradaki kaplıcaların romatizma, cilt hastalıkları, mide, bağırsak, karaciğer, safra kesesi, böbrek taşları, kadın hastalıkları ve ağrılı hastalıklara şifa için önerildiği bilinmektedir.

Burada açık termal ve yarı olimpik kapalı havuzlar, yeşil alanlar, yürüyüş parkurları, kafeterya, kır kahvesi, çay bahçesi, spor alanları mevcuttur.

Burada, Osmanlı Hamamı, Yeşil Kaplıcalar Hamamı, Kaynarca Hamamı gibi tesisler mevcuttur.