2020 Yılbaşında nereye gidelim? Sığacık NENA BALIK zengin menüsü ile sizi bekliyor

by Editor | Cumartesi, Ara 28, 2019 | 490 viewsYılbaşında nereye gidelim? Sığacık NENA BALIK zengin menüsü ile sizleri bekliyor

2020 Yılbaşında Seferihisar ve Sığacık içinde olacaksak, nereye gidelim? Sığacık NENA BALIK zengin menüsü ile sizleri bekliyor

İşte yine geldi çattı yeni yıl. Öncelikle 2020 yılının geride bıraktığımız yıldan daha hayırlı olmasını temenni edelim ülkemiz için ve de herkes adına.

Biliyoruz ki birçok kişi “acaba yılbaşını nerede kutlayabiliriz şöyle güzel bir şekilde ve de bütçemize uygun olarak” diye düşünüyordur. Bizim bu hususta bir önerimiz var sizlere: 2020 yılına girerken Sığacık NENA BALIK restoranda olmaya ne dersiniz?

NENA BALIK, çoğu kişinin de bildiği gibi Sığacık beldesinin en kaliteli ve makul fiyatlı balık ve meze restoranlarının başında geliyor epeyi bir süredir. Zira yalnızca en iyi olarak tarif edebileceğimiz kalite değil, aynı zamanda burada size hissettirilen “aile ve dost sıcaklığı” da bu mekanın son zamanlarda en çok beğenilen yerlerden bir olmasında büyük rol oynuyor. Zaten, NENA BALIK Restoran çok sevimli bir aile tarafından işletiliyor.

NENA BALIK Restoranda bu yılbaşında sunulan menü şöyle:

MEZELER: Fava, Nena Cacık, Nena Meze, Atom, Cunda
ARA SICAKLAR: Nena Special, Balık kadınbudu, Paçanga
ANA YEMEK: Levrek ve Yeşil Salata
TATLI: Kabak Tatlısı

20 lik Yeni Rakı ve Fiks Menü  285 TL / kişi
35 lik Yeni Rakı ve Fiks Menü  315 TL / kişi

İKRAM: Gece sonunda işkembe çorbası

CANLI MÜZİK: GRUP ŞAHANE

Nena Balık Restoranda REZERVASYON için TELEFONLAR:
0534 524 0888 / 0506 488 0888

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code