Akarca Zümrütevler Sitesi… Seferihisar’ın en güzel yerlerinden biri :)
AKARCA-ZUMRUT-MANZARA2
Seferihisar ilçemizin en güzel ve doğal beldelerinden biri olan AKARCA’da çok uygun yerleşim yerleri mevcuttur.. Bunların birçoğu da site şeklinde yapılmıştır; Örneğin, Seçkin Evler, Güneşli Kent, Orşal Sitesi, Haritacılar Sitesi, Yeni Su Sitesi gibi… Bu arada tam da deniz kenarında kurulmuş olan ZÜMRÜTEVLER SİTESİ’ de buranın en avantajlı yerleşim noktasına sahip sitelerin başında gelmektedir.. Burada, diğer sitelerin çoğunda da olduğu gibi çift katlı ve bahçeli evler görebiliyorsunuz.. Sitenin hemen yanında da pırıl pırıl bir denize sahip mavi bayraklı plajı mevcut… Sitede yaz kış çalışan 2 adet market ve çok güzel deniz manzaralı sosyal tesis/kafe mevcut ayrıca … (NOT: Büyütmek için resimlerin üzerine tıklayın)

ZÜMRÜTEVLER SİTESİ – AKARCA (SEFERİHİSAR)

 

AKARCA ZÜMRÜT EVLER

ZÜMRÜTEVLER SİTESİ konumu itibarıyla çok güzel bir manzaraya sahip (bu sayfadaki ve galerideki resimleri inceleyiniz) .. Evler çift katlı (dubleks) ve yaklaşık 120 m2 kullanım alanına sahip. Bahçeler ise yaklaşık 300-350 metrekare bir alana kurulumuştur. Emlakçılar, genellikle burayı tercih etmezler göstermek için, zira buradaki evler gerçekten de fiyatına göre çok avantajlara sahiptir ve Akarca’nın daha merkezine doğru olan sitelerde daha küçük veya daha dar bahçeye sahip evleri neredeyse yüzde elli daha fazla fiyata satmak menfaatleri icabıdır. Akarca’da ev almak isteyenlerin ZÜMRÜTEVLER sitesini mutlaka görmesini öneririz.

Velhasıl, AKARCA’da gerçekten de çok güzel yerleşim olanakları mevcut.. Huzurlu, sağlıklı ve keyifli, yani kaliteli bir hayat sürebilmek için.. Haydi Akarca’ya… (Editör)

(Daha ayrıntılı bilgi için 0506 – 986 31 25)
NOT: KİRALIK EV İÇİN ARAMAYINIZ (HİÇBİR İLGİMİZ YOKTUR)

ZÜMRÜTEVLER SAYFASI İÇİN RESMİ TIKLAYINIZ

 

ZÜMRÜTEVLER SİTESİNDE SATILIK VİLLA: Seferihisar Akarca’da 350 m2 bahçe içinde 120 m2 çift kat villa plaja 100 metre mesafede. Yanaşık değil müstakil villa. Köşe mevkide 3 tarafı açık. 3 oda 1 salon, 1 banyo (2 tuvalet). Ayrıca bahçe içinde 2 oda tuvalet/mutfak yeni müştemilat. AYRINTILAR ve RESİMLER İÇİN TIKLAYIN

AKARCA hakkında ayrıntılı bilgi için TIKLAYIN
AKARCA … Ege’de güzelim bir belde..
“Mavi Bayraklı” deniz ve oksijen deposu bir cennet

Like it? Share it!