Aman güzellik uğruna sağlığınızdan veya canınızdan olmayın – Mutlaka OKUYUN

by Editor | Pazartesi, Eyl 3, 2018 | 173 viewsÖzellikle kadınlarımızın en büyük meselesi “GÜZEL OLMAK” veya güzelleşmektir malum. Hanımlar zamanı gelir bunun için paraya da kıyarsınız hiç düşünmeden. Ama lütfen dikkat edin SAKIN CANINIZA KIYMAYIN. Aşağıdaki yaşanmış hikaye (halen devam ediyor) işte tam da böyle bir durumu anlatıyor.

Alanya’da yaşayan bir hanımefendi dişleri bembeyaz olsun diye hani derler ya inci gibi dişlere sahip olmak için dişlerini beyazlatmak amacıyla zirkonyum kaplama yaptırma kararı alıyor. Üstelik de hiçbir maddi fedakarlıktan kaçınmayarak ailesinden kalan ilk emekli maaşıyla 10 bin lira kredi çekiyor ve özel bir diş polikliniğine gidiyor. Üst ve alttan 10’ar olmak üzere toplam 20 dişini söz konus kaplama için kestiriyor. İşte ondan sonra da hayatı zehir oluyor ve bu kadın”ötenazi yapmaya” bile kalkışıyor.

Hikayenin geri kalan kısmı ise gerçekten konusu trajedi olan bir film gibi, inanılmaz… Gelin birlikte takip edelim.

Haber CUMHURİYET WEB SAYFASINDA yayınlandı:

“Antalya’nın Alanya ilçesinde yaşayan 2 çocuk annesi Sunay Öztürk (41), yaklaşık 9 ay önce dişlerini beyazlatmak amacıyla zirkonyum kaplama yaptırma kararı aldı. Ailesinden kalan ilk emekli maaşıyla 10 bin lira kredi çekerek özel bir diş polikliniğine giden Öztürk’ün üst ve alttan 10’ar olmak üzere toplam 20 dişi, kaplama için kesildi. Bir müddet sonra hayal ettiği beyaz dişlere kavuşmak için gün sayan Öztürk, yine aynı polikliniğe geldi. İddiaya göre, azı dişinde ağrı olduğunu söylemesine karşın Öztürk’e burada kaplama işlemi gerçekleştirildi. Birkaç gün sonrası azı dişindeki ağrının diğer dişlere vurmasıyla doktoruna tekrar başvuran Öztürk’e antibiyotik ve ağrı kesici ilaçlar verildi. İlaçları kullanmasına rağmen ağrıları hiç dinmeyen Öztürk, azı dişiyle ağrı hissettiği diğer 3 dişinin çekilmesini istedi. İmza karşılığında dişleri çekilen Öztürk, ağrılardan kurtulacağını sandı ancak ağrılar yine kesilmedi….

Devam için linke tıklayarak takip ediniz http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/1072310/Sunay_Ozturk__Aynaya_bakip_gulmek_istiyorum.html

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code