Hayatımızda deri ürünlerin yeri ve APACHE Deri’den müthiş “Deri Ürün Tasarımları”

by Editor | Çarşamba, Mar 21, 2018 | 260 viewsİZMİR DERİ ÇANTA, DERİ ÜRÜNLER, EL YAPIMI, HAKİKİ DERİ ÇANTALAR: Bilindiği üzere pamuk ve/veya yünden mamul ürünlerle birlikte “deriden mamul ürünler” de bizlere EN SAĞLIKLI kullanım ortamını sağlarlar. Her ne kadar bunlar “suni deri” vb. pek de sağlıklı olmayan ürünlere kıyasla oldukça fiyatlı olarak temin edilebilirlerse de, çok da gösterişli ve PRESTİJLİ olduklarından meraklıları tarafından ısrarla aranır ve kullanılırlar. Bununla beraber burada önemli olan husus satın aldığımız deri üründe kullanılan “MALZEMENİN VE İŞÇİLİĞİN KALİTESİ”dir. Tabii ki, ilk başta gözümüze çarpan husus da tasarımın ne kadar çekici olduğudur.

Bu alanda üretim yapıp değişik tasarımları ülke çapında satışa sunan birçok firma mevcuttur. Zaten bunların çoğunu reklamları vasıtasıyla oldukça yakından da tanıyoruz. Ama bir de gizli kahramanlar var ki, bu firmaların sunduğu ürünlerden “çok daha kaliteli” ve de kişiye özel ürünler sunmaktadırlar deri ürün meraklılarına. İşte bunlardan bir tanesi de SEFERİHİSAR ilçesinde bu işle iştigal eden Uğur ÖZGÜR isimli “gerçek” deri ürün tasarım ve yapım ustası.

Uğur ÖZGÜR esas mesleği itibarıyla “ressam” olmasına rağmen yıllardır deri ürün tasarım ve üretimiyle uğraştığından bu işin “gerçek anlamda ustası” olmuş. Üretiminde kullanmak için itina ile seçtiği deriler son derece kaliteli. Üretim sürecinde her şeyi bizzat kendisi ve el emeğiyle yapıyor. Yani ürünlere yüzde yüz EL YAPIMI diyebiliyor. Tasarımlar ise, ressam olmasının verdiği avantajla gerçekten de çok zevkli ve kişiye özel olmuş oluyor. Fiyatlara gelince, çoğu ünlü deri markalarından daha avantajlı, kalite olarak onlardan oldukça üstün olmasına rağmen.

Kendisi Seferihisar’da küçük çapta üretim yapıp ürünlerini daha ziyade lokal olarak satıyor. Uğur Bey her Pazar günü Sığacık “Açık” Çarşısında kurduğu reyonunda tüketici ile buluşuyor. Daha doğrusu şimdiye kadar öyleymiş. Fakat gelen gerçekten de yoğun beğeni ve takdirler sonrasında kendisi bir web sayfası hazırlatarak ürünlerini Türkiye genelinde deri ürün meraklılarının beğenisine sunmaya karar vermiş. İşte aşağıda adresi bulunan web sayfasında hem ürünlerini doya doya izleyebilir ve hem de kendisiyle temasa geçebilirsiniz.

Çok özel ve kaliteli birçok ürünü
aşağıdaki web sayfasında inceleyebilirsiniz.

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code