Müşterisini arttırmak isteyen Seferihisar esnafı ve firmaları web sayfası yaptırıyor

by Editor | Çarşamba, Eyl 25, 2019 | 376 viewsMüşterisini arttırmak isteyen Seferihisar esnafı ve firmaları web sayfası yaptırıyor.

Günümüzde ekmek aslanın midesinde hepimizin malumu. Hergün yeni yeni firmalar veya perakende satış yerleri açılıyor. Ama müşteriler aynı oranda artmıyor ve dolayısıyla rekabet de daha yoğun hale geliyor. İşte bu nedenden günümüzün en önemli tanıtım ortamı olan internet çok önem kazanıyor.

Artık neredeyse ayakkabı boyacısının bile web sayfası var. İnsanlar internette etkili bir web sayfasına sahip olmanın kendilerine ne kadar katkı yaptığının farkına varmaya başladılar. İşte Seferihisar’da faaliyet gösteren esnaf ve firmalar da bu yeni yaklaşıma ayak uydurarak web sayfası yaptırıyor ve müşterilerini böylece arttırıyorlar.

Siz de ticarette geride kalmamak için web sayfası yaptırın. Kısa sürede ne kadar fayda sağladığını göreceksiniz.

Bu konuda bilgi almak için aşağıdaki numaradan yararlanabilirsiniz.
0506 – 986 31 25 (Mustafa Bey)


DÜZGÜN VE İYİ ÇALIŞAN BİR WEB SAYFASININ YARARLARI

Çağımızda olmazsa olmaz bir ortam var artık; İNTERNET…

Artık, “TAKSİCİDEN” tutun da “VETERİNERE, KASABA, TERZİYE, TUHAFİYECİYE, DÖŞEMECİYE” hatta “FERFORJECİYE” kadar her işyerinin ve esnafın internette bulunması gerekli hale geldi.

Çünkü,

Uzak mesafede örneğin telefonda konuştuğunuz herhangi bir müşteriye web adresinizi vererek onun anında ürünlerinizi görmesini sağlayabilirsiniz. Onların arasından seçip siparişe yönlendirebilirsiniz.

Bulunduğunuz mevkide (hatta şehirde) yaşayan bir potansiyel müşteri internete (yani Google) girip de almak istediği ürününün adını veya özelliklerini yazdığında arama motorunda (yani Google’da) sizin siteniz ilk sayfada çıkıyorsa eğer, işte bir müşteri kazandınız bile, muhtemelen (tabii ki kaliteniz ve fiyatlarınız iyiyse ve müşteriye güven aşılıyorsanız web siteniz ve telefonda müşteriyle konuşmanızla.

İşte bunları yapan işyeri sahipleri, esnaf ve zanaatkarlar şimdi rakiplerinin bir değil, “ÇOK” adım önüne geçiyorlar. Ne kadar erken bu işe kalkışırlarsa o kadar erken yol alıyorlar, GOOGLE arama motorunda ön sıralarda yer almış oluyorlar. Dolayısıyla da daha fazla iş potansiyeline sahip oluyorlar… MESAFE TANIMADAN..

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code