Onsüt firmasının lezzetli peynir ürünleri ve düzgün müşteri hizmeti


Bu web sayfasında güzel deneyimleri de paylaşıyoruz bildiğiniz gibi – tenkit ettiğimiz veya eksik gördüğümüz birçok konu yanında. Pek yakında aşağıdaki deneyimi yaşadık ve mutlu olduk. Söz konusu olumlu deneyimi sizlerle de paylaşalım istedik – bilgilenme iyidir 🙂

Migros mağazasından  ONSÜT MARKALI KAŞAR PEYNİRİ almıştık birkaç defa. Son aldığımız ürünü bir kahvaltı sofrasında yerken evin delikanlısı bunda tuhaf bir koku (veya tat) var galiba deyip bizi uyardı. Baktığımızda hakikaten de dediğinin doğru olduğunu gördük ve aynı gün firma web sayfasını internet ortamında bularak kalite kontrolden sorumlu kişiyi aradık.

Süleyman Bey isimli bir yetkili derdimizi anlatmamız üzerine gayet kibar bir şekilde meselenin neden kaynaklanmış olabileceği hususunda bize çok açık bir anlatımla bilgi verdi. Kendisi buna neden olabilecek muhtemel faktörler arasında en öncelikli olarak şunu belirtti:

Ürünler PE ambalajda geliyor malum. Bunların, özellikle belirli bir süre güneş görmesi durumunda (ki malı sattığımız firmalarda depoya girerken veya çıkarken yükleme durumlarında söz konusu olabiliyor maalesef) polietilenin kokusu vs ürüne – az da olsa – geçebiliyor. Onun için öncelikli olarak, eski tarihli ürün almamaya dikkat etmek lazım – ki biz piyasaya devamlı taze ürün veriyoruz.. Böyle bir durum söz konusu olduğunda da ürünü satan perakendeciye – ki bu durumda Migros mağazasıydı – durumu intikal ettirip gereken yapılır”.

Bununla da kalmadı Sayın Süleyman Beyefendi. Sağ olsun adres vs. bilgilerimizi alarak bize bir de hediye paketi yolladı, afiyetle yememiz için.

Şimdi buradan çıkardığımız ders şu oldu:

1) Çok kişinin tanımadığı ONSÜT (Onur Süt) firması – ki Balıkesir’de ve muazzam bir kapasite ile modern tesislerde çalışıyor, “CİDDİ ve İYİ” bir firmadır ve malına sahip çıkar.

2) Özellikle PE ambalajda ürün satın alırken üretim tarihine mutlaka bakmakta fayda vardır.

Biz bu vesileyle bu iyi firmanın ürünlerini almaya devam ederken, değerli Süleyman Bey’e de firması adına göstermiş olduğu ilgiden dolayı özellikle teşekkür ediyoruz.

ONUR SÜT FİRMASI WEB SAYFASI (RESİME TIKLAYIN)

NOT: Bu yazı HİÇBİR ŞEKİLDE ÜCRETLİ BİR TANITIM vs. OLMAYIP, yalnızca memnuniyetimizi değerli ziyaretçilerimizle PAYLAŞMAK AMACIYLA yazılmıştır – Mutlu olduğumuz, memnun kaldığımız hususlarda tüketiciler olarak birbirimizi haberdar etmek adına. Bununla beraber şüphesiz ki damak tadı ve zevkler kişiden kişiye değişik olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code