Sakin şehir Seferihisar 11-14 Ağustos tarihlerinde 10. Türkiye Tiyatro Buluşmasını ağırlıyor

TIYATRO-2Sakin şehir Seferihisar etkinliğe doymuyor adeta.. Özellikle sanat ve spor etkinlikleri konusunda gerçekten de Türkiye’nin performansı en yüksek ilçelerinden biri olmaya devam ediyor. Hiç şüphesiz ki bunda “vizyonu gerçekten de geniş” olan başkan Tunç SOYER’ in katkısı çok büyük olmakla beraber Seferihisar TEOS DOĞA SANAT FELSEFE gibi sosyal derneklerin de desteğini unutmamak lazım.

İşte bugünlerde yine böyle tatlı bir telaş içinde sakin şehir… Zira 11-14 Ağustos 2016 tarihlerinde oldukça önemli bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor; Sanatseverler bu tarihler arasında 10. Türkiye Tiyatro Buluşmasını takip edebilecekler.

Buluşmada “atölye çalışmaları ve söyleşiler” gerçekleşecek ve Barış Atay, Orhan Alkaya, Coşkun Irmak, Yücel Erten, Orhan Aydın gibi birçok değerli sanatçı yer alacak.

Diğer taraftan 10. Türkiye Tiyatro Buluşmasında verilecek Onur, Emek, Barış, Çayan Birben Umut Ödülleri, 10 Ağustos’ta duyurularak ilgili ödüller ise 11 Ağustos akşamı Sığacık Kaleiçi’nde sahiplerine sunulacak.

Bu arada en güzel haber ise tüm etkinliklere katılımıücretsiz olacağı. Bunun için yetkililere ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz. Böylece daha çok insanımıza kültürlerini geliştirme yönünde katkı vermenin önünü açmış oluyor belediye.

KAYNAK: Seferihisar Belediyesi / Editör

9. TÜRKİYE TİYATRO BULUŞMASI İLE İLGİLİ VİDEO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code