Seferihisar’da veteriner klinikleri

 

Seferihisar’da 5-6 veteriner kliniği mevcut. Burayı yeni tanıyanlar ve evde  dört ayaklıları olan hayvan sever aileler veteriner arayışına girebilir. Hangi veterinere gidelim, kim iyi, kim ilgili endişe edebilirler. Buradan önerilerde bulunabiliriz – tabii ki “yalnızca” bir öneri olarak.

Seferihisar’da evcil hayvanlarınızı örneğin veteriner hekim Erkan Kanlı’nın kurucusu olduğu ŞİFA VETERİNER Kliniği’ne götürebilir ve gerekli danışmanlık ve tedavi hizmetini alabilirsiniz.Diğer taraftan, Veteriner Duygu Hanım’ın kurucusu olduğu DUYGUVET kliniği de keza aynı hizmetleri de layıkıyla sağlayacaktır.

Bu klinikler sevimli dostlar için bir tedavi ve hayvanlarınızın ihtiaycını karşılayabileceğiniz yerler. Siz ikram edilen çayınızı yudumlarken, kediniz, ya da köpeğiniz veya kuşunuz ilgili veterinerler tarafından muayene ve tedavi ediliyor – genellikle uygun ücretlendirme karşılığında, özellikle büyük şehirlere göre. Gerekli ücret ne ise ödüyor ve yavrunuzu tedavi ettirerek evinizin yolunu tutuyorsunuz. Bu arada işlerin yoğunluğundan dolayı epeyi süredir bu firmalar “randevu” usulü çalışıyorlar – ki böylesi daha uygun esasında.

Burada aman unutmayalım lütfen; “İyi olursa Allah’tan kötü olursa kuldan kuralı sıklıkla karşımıza çıkar malumunuz olduğu üzere. Dolayısıyla bizden öneri, görüp inceleyip karar vermesi de sizden. Onun için bu konuda bizim “herhangi” bir mesuliyet almamız düşünülemez tabii. Sorumluluk doğaldır ki hayvanın ailesi (sahibi) ile ilgili veterinere ait olacaktır. Biz yalnızca kendi deneyimlerimizi paylaşabiliriz ancak.

YAZI GÜNCELLEMESİ : 2018 EYLÜL