Seferihisar oto elektrikçisi: Hangi oto tamircisine gidelim?

ZAFER OTO – Menderes (Uzman Oto Elektrikçisi)

 

SEFERİHİSAR OTO TAMİRCİLERİ – SEFERİHİSAR OTO ELEKTRİKÇİSİ – OTO KLİMA : Bir arabamız varsa her zaman bakım tamir ihtiyacımız da olabilecektir, malum. Pekiyi arabamızın elektrik arızası, klima bakımı gibi hizmetleri nerede yaptırabiliriz? Özellikle Seferihisar ve civarında yaşayanlar için hangi ustaya veya tamirciye gidilse iyi olur?

Seferihisar bilindiği üzere son yıllarda çok önemli oranda göç aldı. Özellikle İstanbul ve Ankara’dan çok sayıda insan gelip yerleşti “sakin şehir” ünvanlı bu şirin kasabaya. Tabii, gelenler büyük şehirlerin kalabalık ve karmaşasından sonra burada gerçekten de rahatı buldular dersek abartmış olmayız.

Bu arada hizmet tedariki konusunda ise ciddi sıkıntılar yaşayanların sayısı da hiç az değil doğrusu. Seferihisar esnafının – ve özellikle ustalar ve tamirciler vs. – her ne hikmetse sözlerine sahip çıkmakta ciddi sıkıntıları var. Bu yalnızca bizim tespitimiz değil, dışarıdan gelip yerleşenlere sorduğunuzda genellikle aynı cevabı alıyorsunuz.

Bu durum, dekorasyon ve ev tamir işleri yapanlarda olduğu gibi, Seferihisar Sanayi Sitesi’nde hizmet veren dükkanların önemli bir kısmında da mevcut. Öyle ki, bu arkadaşların bazılarının kendileri için bir iş yaptırmaları gerektiğinde bile (örneğin kendi arabalarında bir tamirat vs.) o hizmeti yan dükkanda hizmet veren ustadan almak yerine Urla’ya, İzmir’e filan gittikleri söyleniyor.

Biz de yakın geçmişte bir elektrik işimiz olduğunda, ilçede deneyimli bir şoför esnafına bir referans sorduk ve kendisi ilçede kurulu sanayiden bir referans vermek yerine, MENDERES isimli ilçede ZAFER OTO diye bir ustayı tavsiye etti.

Bu arkadaşa söz konusu şoförün selamıyla birlikte gittik ve lafı uzatmadan söylersek eğer, arabamızın klimasını yaklaşık 1 saat içerisinde (diğer işleri arasında) çok da cüzi bir ücret karşılığında tamir ederek bizi tekrar evimize yolcu etti.

Dememiz odur ki eğer arabanızda elektrik vs. ile ilgili (klima dahil) bir sorun çıkarsa rahatlıkla güvenebileceğiniz ve de üstelik “GÜLERYÜZLÜ” sempatik bu ustayı telefonla arayıp randevu alabilirsiniz. Gerçekten de tavsiye edilir.

Kendisini adı ZAFER USTA ve İzmir’in Menderes ilçesinde sanayide çalışıyor.. Zaten Menderes’e gelince iyi ustalar bulunabildiğini daha önce de duymuştuk. Bizden paylaşması, sizden değerlendirmesi… Tabii ihtiyaç olması durumunda… Ustanın kapısında tabii birçok araba mevcut oluyor genellikle servis alan. Ama kendisi tereyağdan kıl çeker gibi hepsini memnun ederek yolcu ediyor.

Not: Daha önce İzmir 4. Sanayi Bölgesinde filan deneyimlerimiz söz konusu tabii… Onun için insan istediği hizmeti hem kaliteli hem ekonomik ve de güleryüzle alınca gerçekten de mutlu oluyor.

TELEFON: 0232 -782 53 75
MOBİL: 0532 – 684 83 62

ZAFER USTA – Sanayi (MENDERES)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code