Seferihisar’da bilgisayar servisi, tamiri ve elektronikçi: Ata Bilgisayar

by Editor | Cumartesi, Eyl 29, 2018 | 758 viewsSeferihisar'da bilgisayar servisi, tamiri ve elektronikçi: Ata Bilgisayar

Seferihisar’da bilgisayar servisi, tamircisi – Bilgisayar malzemeleri satışı: Seferihisar’da yaşıyorsunuz ve bilgisayarınız arıza yaptı, çalışmıyor. Hangi bilgisayarcıya veya bilgisayar tamircisine gitmeli? İşte bunun için de iyi bir önerimiz var. Size diyoruz ki ATA BİLGİSAYAR, yani Neşet Bey’e gidin.

Ata Bilgisayar Seferihisar’da İtimat kasabın hemen çok yakınında. Yani, postanenin yan sokağından girin hemen. Park sağınızda kalsın. Yaklaşık 30-40 metre sonra tam da karşınıza geliyor, köşedeki dükkan.

Neşet Bey mizaç olarak sert görünüşlüdür biraz, herhalde orduda (donanma hatta denizaltında elektronikçi olduğunu duymuştuk) çalıştığı zamandan gelen bir askeri disiplin vs olsa gerek. Fakat işinizi gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir yetkin elektronikçidir kendisi.

Hem yalnızca hakkını alır – yani oldukça makul ücret – hem de yaptığı işi bilerek ve doğru yapar. Onun için biz aletlerimizi kendisine teslim edebiliyoruz rahatlıkla.

Bizden yalnızca tavsiye etmesi / önermesi, sizlerden denemesi 🙂

Her zaman dediğimiz gibi; “İyi olursa Allah’tan, kötü olursa kuldan” deyişini de hep akılda tutarak tabii…

FİRMA: ATA BİLGİSAYAR

ADRES: Hıdırlık Mahallesi. 11 Eylül Cd. No:7, Seferihisar, İzmir
TELEFON: +90 232 743 5062 – 0541 660 7832

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code