Seferihisar’da perakendeciler: Çerezci veya kuruyemişçi deyince Şevval Kuruyemiş’e gitmeli

SEVVAL KURUYEMIŞ SEFERIHISAR
SEFERİHİSAR’DA KURUYEMİŞ NEREDEN ALINIR?

Seferihisar’da gerçekten de önerilebilecek tüketiciye güzel ürünler sunan özenli perakendeci dükkanlar da mevcut. Örneğin bunlardan biri de ŞEVVAL KURUYEMİŞ (kuruyemiş, kahve, baharat vesaire).

Dükkan oldukça merkezi bir yerde hizmet veriyor. Kuruyemiş çeşitleri son derece taze ve lezzetli, fiyatları makul… Ambalajları bile gerçekten de çok özenli ve hizmet verenelemanlar müşteriye karşı oldukça kibar davranıyorlar… Dükkanın “ŞIKLIĞI” hakkında fikir sahibi olabilmek için resimler yeterli diye düşünüyoruz… Böyle özenle çalışan esnafa destek vermeyi tüketici olarak bir görev görüyoruz aynı zamanda..


ŞEVVAL KURUYEMİŞ
Seferihisar ilçesinde kuruyemiş / çerez ürünlerini seven müşterilerine başarıyla hizmet ediyor.

ŞEVVAL KURUYEMİŞ’ in sahipleri 12 yıl boyunca kuruyemiş sektöründe üretim bölümünde çalıştılar. Bu zaman zarfında edinmiş oldukları ürün çeşitleri, kalitesi ve pazar bilgilerini bir araya getirerek bunları SEFERİHİSAR ilçesinde açtıkları dükkanda müşterilerini memnun etmek için kullanmaya karar verdiler.

Firma sahipleri ürünlerini Denizli Serinhisar’dan getiriyor. Zira burada üretilen kuruyemiş çeşitleri Türkiye çapında en lezzetli ürünler olarak bilinmekte. Bunların temin edildikleri tedarikçiler de kendi dallarında en önemlileri.

Burada tabii TAZELİK de çok önemli ve mağaza bunu müşterilerine sağlıyor. Dolayısıyla, gelişmekte olan bir ilçemiz olan Seferihisar sakinlerini en lezzetli ve taze ürünlerden yararlandırmaya çalışıyor mağaza sahipleri.

Güzel kuruyemiş ve çok özel kahve ihtiyaçlarınız için ŞEVVAL KURUYEMİŞ‘e uğramanızda fayda var bizce.. Dediğimiz gibi ürünler taze, ambalajlar güzel ve güleryüz mevcut. Adres ise çok kolay ve şöyle;

ADRES: Camikebir mahallesi 52.Sokak No:6/A Seferihisar  İzmir Tel: 0544 – 406 13 29