Seferihisar sıhhi tesisat yapı ve nalburiye malzemeleri: Nereden almalı?

Seferihisar'da "Yapı Malzemelerini" ve nalburiye ürünlerini nereden almalı?

Seferihisar’da Yapı Malzemeleri – Sıhhi Tesisat Malzemeleri – Nalburiye Malzemeleri: Malum Seferihisar çok büyük miktarda yazlıkçı akınına uğradığı için her sene, bu kişilerin yazlık evlerinde de hatırı sayılır ölçüde tadilat, tamirat vesaire işleri olur. İnsanlar bu ihtiyaçlarının gidermek için “yapı malzemesi, nalburiye ürünleri” satan mağazalara giderler.

İşte konumuz, “Seferihisar’da Yapı Malzemeleri…  Nalburiye Malzemelerini nereden alalım?” Tabii ki ilçede birçok mağaza var.Bunlar içinde yeni açılan ve fakat çok başarılı olan birinden özellikle bahsetmek istiyoruz. Bu firmanın adı “SERCAN YAPI MARKET”… Sahibi de keza Sercan Bey isimli genç bir adam (babadan esnaf gerçekten de).

Burada hem tüm çeşitleri bulabiliyorsunuz, hem de uygun fiyatlar ve “güler yüz var”. Malum, sonuncuyu bulmak bayağı bir mesele oldu artık ülkemizde.

SERCAN YAPI MARKET’ in yeri de gayet kolay ve ilçenin merkezinde tam da. Seferihisar’ın ana caddesine girer girmez yaklaşık 100 metre sonra sağda.

FİRMANIN TELEFONLARI ŞÖYLE: 0232 743 30 80 – 0507 367 12 63

Biz de yapı malzemesi ve nalburiye çeşidi ürünlere ihtiyacını olduğunda mutlaka SERCAN YAPI MARKET’ e de bir uğramanızı (veya en azıdan telefonla bilgi almanızı) tavsiye ederiz.

Şimdi aklınıza şu soru gelebilir: “Bu bir reklam yazısı mı, kardeşim?”. Cevap şöyle; “Netice olarak bu firmayı tanıttığına göre evet bir tanıtım yazısı (reklam da diyebilirsiniz). Ama diğer taraftan da, hiçbir ücret alınmadan ve de menfaat karşılığı olmadan yazılan bir yazı. Yani, insanlar dürüst insanlardan, iyi firmalardan alışveriş yapsınlar diye yazılmış bir yazı”

Web sayfamızda bu şekilde birçok tanıtım yazısı mevcuttur. Özellikle birebir kendi deneyimlerimize dayanarak kaleme aldığımız tavsiye yazıları.

İYİ ALIŞVERİŞLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code