Seferihisar’ın Kurtuluş Günü 11 Eylül’de etkin şekilde kutlanıyor
Seferihisar’ın Kurtuluş Günü 11 Eylül’de etkin şekilde kutlanıyor

Seferihisar Kurtuluş Günü 11 Eylül Kutlamalar

 

Türkiye’nin ilk sakin şehri güzel ilçemiz Seferihisar 11 Eylül’de “Kurtuluş Gününü” kutluyor bu yıl da. Bu defaki kutlamaların da çok değerli konukları var yine: Türk Pop-Rock Müziğinin efsane grubu Mazhar Fuat Özkan (MFÖ). Yıllardır dillerimizde dolaşan şarkılarını bu güzide grup Seferihisarlılar için söyleyecek bu sefer.

İlçenin kurtuluşunun 96.yılını kutlarken, Seferihisar İzzet Gül Stadyumu’nda gerçekleşecek konserde MFÖ sahne alacak. Güzide grup herkesin ezbere bildiği unutulmaz şarkılarını Seferihisarlılarla birlikte seslendirecek.

11 Eylül 2018 Salı günü İzzet Gül Stadyumu’nda başlayacak kurtuluş şenliğinde MFÖ’den önce DJ Ersin muhteşem şovuyla sahne alacak.

Bu arada ilçenin değerli Belediye Başkanı Tunç Soyer, Kurtuluş Şenlikleri’yle ilgili açıklamalar yaparak şunları söyledi: “Her yıl 11 Eylül’de kurtuluş coşkusunu halkımızla beraber doyasıya yaşamak için çok değerli sanatçılarımızın konserlerini gerçekleştiriyoruz. Bu yıl, onlarca yıldır şarkılarını dilimize dolamış çok değerli müzisyenler Mazhar Fuat Özkan’la bu coşkuyu yaşayacağız. Şimdiden çok heyecanlıyım, muhteşem bir akşam olacak. Tüm halkımızı 11 Eylül’de İzzet Gül Stadyumu’na davet ediyorum”.

Bilindiği üzere daha önceleri de diğer bir güzide sanatçımız Bülent Ortaçgil Sığacık’ta defalarca konser vermiş ve “gerçek” müzikseverler kaliteli müziğe doymuşlardı.

Önemli bir not da şöyle; Kurtuluş şenliği programında tüm etkinlikler ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code