Sevgili kardeşimiz en güzel ve eşsiz insan Muzaffer Ataseven’i kaybettiğimizi öğrendik

70 yıllık ömrümde görmüş olduğum en güzel insan olan (hiç abartmadan) çok değerli kardeşimiz MUZAFFER ATASEVEN’in 7 Temmuz 2020 Salı günü vefat ettiğini BÜYÜK ÜZÜNTÜYLE öğrenmiş bulunuyoruz. Eşim haberi duyunca saatlerce hüngür hüngür ağladı. Kendisini daha yalnızca 3-5 aydır tanıyordu, Muzaffer, o kadar güzel bir insandı.

Hayatta, en alttan başlayıp adeta kendi tırnaklarıyla kazıyarak ailesini kurmuş, her türlü eksiğini tamamlamış ve çalıştığı camiada ve dışarıda herkesin kendisini gördüğü zaman kalpten gülümsemek istediği bir insan olmuştu.

Kendisi son olarak Seferihisar Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Servisinde çalışıyordu ve yaklaşık 2 yıl önce filan emekli olmuştu.

Kendisini yıllardır tanırdım. Bir kere bile ağzından kötü bir laf çıktığını duymadım birisi hakkında. Böyle bir insan olabilir miydi? Artık yok maalesef.

Benim canım kardeşim, güzel kardeşim, büyük insan MUZAFFER ATASEVEN, kabrinde rahat uyu. İnsan demek ne demek onu hayatın boyunca gösterdin. Bu dünyadan boşa geçmedin. Ama maalesef erken ayrıldın aramızdan. Seni gerçekten de ÇOK ÖZLEYECEĞİZ, ÇOOOK.

Değerli eşine ve sevgili oğluna baş sağlığı diliyoruz ben ve eşim Bilgi. Biliyoruz çok güzel bir insanı kaybettiniz … BİZ DE ÖYLE.

Allah gani gani rahmet eylesin

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code